Sigma G CrazePopulární série patrů Sigma G značky PING má další dva rodinné členy, a sice mallety – Craz-E a Tyne H. Ty rozšířily už tak početný zástup čítající šestnáct modelů. To zní až podezřele. Výrobce však chce uspokojit všechny kategorie hráčů, a tak nabízí nástroje pro všechny typy úderů, široké váhové rozpětí i veškeré typy patrů. A proč se zajímat právě o tyto dva přírůstky?

„Rozšířením nabídky o model Craz-E přinášíme klasiku, Tyne H zase určitě neunikne pozornosti, díky tomu můžeme hráčům všech úrovní nabídnout jedinečný cit a toleranci po celé úderové ploše," představuje novinky šéf společnosti John A. Solheim.

Ačkoliv řada Sigma G obsahovala všechny základní styly patrů PING, model Craz-E scházel. Dá se očekávat, že hůl vyvážená do paty, špičky i zadní části, jež nabízí výbornou rovnováhu, si získá obecně velkou přízeň včetně hráčů na Tour. Ostatně ve vyhlášeném trezoru výrobce napočítáme momentálně sedmdesát zlatých patrů verze Craz-E, včetně tří titulů z majoru.
Tyne H se od původní verze liší použitím krčku známého z modelu Anser, který je vhodný v případě, že hráč vede patr po mírném oblouku. Kromě toho mění způsob, jak je míč při založení orámovaný. Správnému založení napomáhá bílá vodící linie na horní části ostře kontrastující s černým niklovým povrchem.

Sigma G TynePozornost výrobce přesunul k horní hraně, jejíž rozšíření, jak se ukázalo, může ovlivnit přesnost. Linii na horní části použili už na spoustě patrů v minulosti, včetně modelů Anser T, Sigma G Wolverline T nebo na patrech Ketsch.
Za zmínku stojí měkký kontakt a příjemný zvuk, které jsou výsledkem použití speciální elastomerové vložky a hliníku používaného v letectví. Vložka je velmi lehká, pružná a výborně vrací energii. To vše spolu s True Roll technologií přispívá k lepší konzistenci rychlosti míče i větší toleranci, jež se následně promítnou v sebevědomí hráče i na jeho skóre.
Avizovaná technologie použitá v líci se osvědčila již v minulosti. Jedná se o vzorek drážek vyfrézovaných v úderové ploše. Princip spočívá v proměnlivé hloubce drážek a jejich vzájemném odstupu, čímž se zvyšuje konzistence patů v případě méně přesného zásahu.

K zakoupení jsou patry u autorizovaných prodejců v ceně odpovídající ekvivalentu 215 euro. Za přípatek ve výši 30 euro pořídíte i délkově nastavitelný šaft, osazený zúženými gripy PP60 a PP62. Hlavy obou patrů váží shodně 390 gramů, úhel lie je nastavitelný v rozsahu +/-2° (Craz-E), respektive +/-4° (Tyne H).

Stránky výrobce: www.ping.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...