Gaggenau-Hanak

Sigma G CrazePopulární série patrů Sigma G značky PING má další dva rodinné členy, a sice mallety – Craz-E a Tyne H. Ty rozšířily už tak početný zástup čítající šestnáct modelů. To zní až podezřele. Výrobce však chce uspokojit všechny kategorie hráčů, a tak nabízí nástroje pro všechny typy úderů, široké váhové rozpětí i veškeré typy patrů. A proč se zajímat právě o tyto dva přírůstky?

„Rozšířením nabídky o model Craz-E přinášíme klasiku, Tyne H zase určitě neunikne pozornosti, díky tomu můžeme hráčům všech úrovní nabídnout jedinečný cit a toleranci po celé úderové ploše," představuje novinky šéf společnosti John A. Solheim.

Ačkoliv řada Sigma G obsahovala všechny základní styly patrů PING, model Craz-E scházel. Dá se očekávat, že hůl vyvážená do paty, špičky i zadní části, jež nabízí výbornou rovnováhu, si získá obecně velkou přízeň včetně hráčů na Tour. Ostatně ve vyhlášeném trezoru výrobce napočítáme momentálně sedmdesát zlatých patrů verze Craz-E, včetně tří titulů z majoru.
Tyne H se od původní verze liší použitím krčku známého z modelu Anser, který je vhodný v případě, že hráč vede patr po mírném oblouku. Kromě toho mění způsob, jak je míč při založení orámovaný. Správnému založení napomáhá bílá vodící linie na horní části ostře kontrastující s černým niklovým povrchem.

Sigma G TynePozornost výrobce přesunul k horní hraně, jejíž rozšíření, jak se ukázalo, může ovlivnit přesnost. Linii na horní části použili už na spoustě patrů v minulosti, včetně modelů Anser T, Sigma G Wolverline T nebo na patrech Ketsch.
Za zmínku stojí měkký kontakt a příjemný zvuk, které jsou výsledkem použití speciální elastomerové vložky a hliníku používaného v letectví. Vložka je velmi lehká, pružná a výborně vrací energii. To vše spolu s True Roll technologií přispívá k lepší konzistenci rychlosti míče i větší toleranci, jež se následně promítnou v sebevědomí hráče i na jeho skóre.
Avizovaná technologie použitá v líci se osvědčila již v minulosti. Jedná se o vzorek drážek vyfrézovaných v úderové ploše. Princip spočívá v proměnlivé hloubce drážek a jejich vzájemném odstupu, čímž se zvyšuje konzistence patů v případě méně přesného zásahu.

K zakoupení jsou patry u autorizovaných prodejců v ceně odpovídající ekvivalentu 215 euro. Za přípatek ve výši 30 euro pořídíte i délkově nastavitelný šaft, osazený zúženými gripy PP60 a PP62. Hlavy obou patrů váží shodně 390 gramů, úhel lie je nastavitelný v rozsahu +/-2° (Craz-E), respektive +/-4° (Tyne H).

Stránky výrobce: www.ping.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...