PING Cadence TR KetschZkratka TR (True Roll) ve spojení s Pingem, stejně jako název Cadence nebo Ketsch, už zdomácněla. Co je v prověřené sérii nového, to jsou tvary. Konkrétně máme na mysli ztvárnění patrů Cadence TR Craz-E-R a Cadence TR Ketsch Mid.

První z nabízených modelů patří mezi nejoblíbenější patry výrobce. Výkon souvisí s osvědčenými drážkami proměnlivé hloubky, jež jsou mělčí směrem k patě a špičce. Tato konstrukce napomáhá mírnit následky méně přesných zásahů a zajišťuje lepší konzistenci úderů. Pokud jde o samotnou vložku v líci, volit lze v závislosti na očekávaném pocitu mezi těžší ocelovou a lehčí hliníkovou.

PING Cadence TR Craz EPing Cadence TR Ketsch Mid vychází z původní verze patru Ketsch, je však o 30 % menší, tudíž působí kompaktnějším dojmem a nabízí lepší stabilitu. K dispozici jsou dvě varianty lišící se hmotností (měnitelný spodek hlavy). Opět tak dle vlastní preference máte na výběr mezi těžší, silnější hlavou a lehčí, tenčí verzí.

Oba nové patry lze nafitovat v závislosti na dráze švihu (přímá, mírný a výraznější oblouk). Vyrovnání usnadňuje bílá linka na horní části, kontrastující s tmavou hlavou. Vůbec poprvé Ping nabízí tlustý grip, konkrétně model Ping Winn. Každý z patrů se vyrábí ve čtyřech variantách, délkově nastavitelné i nenastavitelné a s duálním vyvážením i bez něho. Ceny začínají na ekvivalentu 175 liber, nejdražší model pořídíte za 250 liber.

Více o výrobci a jeho produktech zde

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...