ExplodeHned jedenáct nových patrů multimateriálové konstrukce a příznačných vysokým momentem setrvačnosti přináší golfistům PING. Stability dosáhli použitím různých materiálů – wolframu, oceli a hliníku. Vložku v úderové ploše opatřili mělkými drážkami, aby nabídla měkký pocit při kontaktu hole s míčkem a umožnila konzistentní kontrolu délky. Vylepšení se dočkaly i vizuální prvky usnadňující vyrovnání a zaměření.

Nabídka je široká, aby uspokojila každého hráče s ohledem na preferenci tvaru i typu úderu, jinak řečeno porfolio zahrnuje patry typu mallet i blade s vedením po přímce, mírném či větším oblouku. Najdete i zcela nové designy včetně verzí inspirovaných profesionály Viktorem Hovlandem (DS 72) a Cameronem Champem (Tyne 4)

Tři verze Anser (Anser, Anser 2, Anser 4) kombinují hlavu z nerez oceli s wolframem v patě a špičce, Kushin 4, DS 72 a Tyne 4 vycházejí z oceli v patě a wolframu ve špičce, Fetch a Oslo H pracují s tělem z oceli 304, k němuž je přidán hliníkový spodek, nový CA 70 využívá ocel na spodku v kombinaci s hliníkovým tělem, Harwood s nejvyšším momentem setrvačnosti se opírá o hliníkové tělo a wolframová závaží ve všech čtyřech rozích.
Záležet si dali i na vzhledu – matný černý finiš vypadá opravdu parádně! Délku šaftu lze volit mezi 32 až 38 palci po čtvrtině palce u patrů s fixní délkou, patentovaný nastavitelný šaft výrobce je možné upravovat v rozsahu 32 až 36 palců. Vybrat si můžete ze tří typů gripů, PP58 Mid/87 g, což je standardní pistolový grip, středně velký pistolový grip PP60/86 g a původní pistolový PP58-S/99 g.

Stránky výrobce: ping.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...