x5sSpolečnost, kterou zprvu konkurence mírně škodolibě nazývala „bílými límečky", zastupují špičkové patry Scotty Cameron, reprezentované řadou Phantom X. Sedmička nových modelů patrů Scotty Cameron Phantom X dorazila na prodejní pulty už na jaře, tři další přibyly nedávno. Jedná se o hole typu mallet s novým texturovaným gripem a novou grafikou, společná všem je líc z nerez oceli 303, vyměnitelná závaží v patě a špičce i cena 430 dolarů.

X 5 je středně velký mallet s integrovanou spodní částí z hliníku, s jednoduchým ohybem šaftu a těžištěm blízko líci. X 5.5 čerpá inspiraci z prototypu Justina Thomase, v nabídce najdete i verzi pro leváky. X 7 představuje velmi žádaný tvar na Tour. Hranatá křídla pomáhají nejen ve vyrovnání, ale díky nim posunuli těžiště dozadu, čímž zvýšili stabilitu. X 7.5 je identický se sedmičkovým modelem, liší se šaftem a mírným stáčením se špičky.
X 9 sdílí tvar s populární X 5 a X 11, vyvážení blízko líci a vysoký moment setrvačnosti podporují stabilitu. Zaoblený hliníkový spodek propůjčuje patru kompaktnost. X 9.5 navazuje na verzi Phantom X 9.5 Triple Black Limited. Opět jde o hůl s vysokým momentem setrvačnosti. X 12 uzavírá část patrů uvedených na trh v dubnu. U tohoto modelu prodloužili jednoduchou vyrovnávací linku a vylepšili tenčí střední část. Jedná se o nejstabilnější hůl této řady, díky obvodovému vyvážení přináší dostatek tolerance. Pracovali i na vylepšení zvuku a pocitu při kontaktu hole s míčkem. Zakoupit jej mohou i leváci.

Letní nadílku zastupuje X 5s, střední mallet s křídly, nulovým offsetem, rovným šaftem a vyfrézovanou linkou na horní části pro snazší vyrovnání, což ocení golfisté vedoucí patr po přímce. X 11 lze charakterizovat jako upgrade spodku Phantomu X z letošní sezony s novou grafikou, vysokým momentem setrvačnosti a vybalancováním do líce. Podobnosti sdílí s „křidélkovým" modelem X 12 a X 5. K dispozici bude se středně vysokým ohybem šaftu a padne hráčům, kteří hledají vysoce stabilní patr v kompaktním provedení. X 11.5 je další kompaktní alternativou, tentokrát s šaftem ohnutým nízko, s lehce se stáčející špičkou, vysokým momentem setrvačnosti a křídly integrovanými s hliníkovou přírubou na spodku.

Stránky výrobce: www.titleist.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...