championŠiroká nabídka golfového vybavení a příslušenství. Golf je neustále se rozvíjející sportovní disciplínou, která získává další a další fanoušky. Golfové obchody nabízejí kompletní sortiment produktů pro profesionální i amatérský golf.

Golfchampion – nový golfový obchod na českém trhu
Golfchampion je nový golfový obchod na českém trhu s dlouholetými mezinárodními zkušenostmi v golfovém průmyslu. Nabídka obchodu je založena na velmi dobré znalosti golfového vybavení a na poradenství při jeho výběru a optimalizaci, což nadchne jak začátečníky, tak pokročilé hráče. V obchodě upoutá nabídka top značek golfových holí (rovněž v setech), bagů, vozíků, míčků a další výbavy renomovaných výrobců jako jsou: TaylorMade, Callaway, Mizuno, Titleist, Ping či Wilson Staff. Hráči určitě ocení skutečnost, že na jednom místě mohou bez problémů zkompletovat celý golfový set, včetně obuvi a oblečení.

Charakteristickým znakem obchodu je profesionální zákaznický servis spočívající v pomoci při výběru vhodného vybavení nebo při nákupu. Díky výběru vybavení na míru každého uživatele se zlepší jak kvalita hry, tak dosahované výsledky. Pokud začátečníci opomenou věnovat pozornost vysoce kvalitním rukavicím a obuvi, ujme se jich obsluha se zkušenostmi, která ví, co konkrétně se promítá do výsledků hry.

Zdroj: Golfchampion


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...