Gaggenau-Hanak

Mizuno BagsTakové jsou nové cart i stand bagy od Mizuna, které na pulty dorazily na podzim. Mizuno, to už dávno nejsou pouze hole, zejména pak železa, výrobce s tradicí jdoucí až do roku 1906 se prosazuje i v segmentu golfového „software". V aktuální kolekci nabízejí osm modelů – tři cart bagy a pět stand bagů.

Cenová hladina stand bagů začíná na 100 librách, nejdražší model vyjde na evkivalent 270 liber. BR-D4 je stylový, luxusní a hlavně velmi lehký (2,5 kg) bag se čtyřdílným děličem jdoucím po celé délce. Pohodlné popruhy jsou polstrované a opatřené síťovinou, takže jsou dobře prodyšné a rychleji schnou. Neschází několik kapes – pohodlně uzamykatelná na magnet, chladící a voděodolná. Pro snazší manévrování bag opatřili po stranách oušky i pásky pro případné upevnění.
Ještě o půl kilogramu lehčí jsou modely BR-D3 s pětidílným děličem a BR-DRI, který, jak název napovídá, zhotovili z voděodolného materiálu. Také v toto případě najdete pět po celé délce separátních částí, pět kapes a držák na láhev.
Revoluční rám dal název čtvrtému z nových stand bagů, modelu Frame Walker. Díky tuhé konstrukci budou vaše šafty zcela v bezpečí, bonusem jsou držáky na deštník či ručník.
Posledním do party je ten nejlehčí – 1,5 kilogramu vážící BR-D2. Zaujme kompaktním tvarem a je ideální pro kratší, rychlejší procházku. Nabízí dvě části, kapsu na nápoj ze síťoviny a také kapsu na oblečení či cennosti.

Tříčlennou rodinu cart bagů v cenách od 200 do 440 liber zastupují BR-D4, BR-DRI a Pro Staff Lite. První z nich je bratrskou verzí stand bagu BR-D4 – praktický, stylový, nabízející 14 sekcí. To vše o váze pouhých 2,75 kg. Obdobně je tomu s modelem BR-DRI z hi-tech voděodolných vláken, která mají „na svědomí", že navzdory živlům vaše hole neutrpí sebemenší újmu. 14 separátních částí, 7 kapes, chytře zpracovaná základna, díky níž se s bagem dobře manipuluje a snadno se upevní k vozíku.
A konečně poslední přírůstek, z ikonické „mizuňácké" modři. Pro Staff Lite představuje lehčí variantu klasického tour bagu a je vyrobený ze stejně prvotřídních materiálů, chybět nemůže ani dostatek úložných kapes a dalších drobných vychytávek.

Stránky výrobce: www.golf.mizunoeurope.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...