Mizuno CadenceRodina golfové obuvi Mizuno hlásí radostnou událost, na trh uvádějí dva nové modely, a sice EMEA – NEXLITE Boa a Wave Cadence. Zatímco pokud jde o hole, píše japonský výrobce dlouholetou tradici, v segmentu obuvi stále patří k nováčkům, nicméně zdařile obohatili své portfolio o vcelku klíčový produkt.

Vloni opětovně vstoupili na britský a evropský trh a dlužno dodat, že se velmi lehký model NEXLITE SL těšil značné oblibě. I díky tomu zhotovili další generaci, k níž přidali zcela novou botu Wave Cadence, představující zdařilou fúzi golfové a běžecké obuvi. V Mizunu ostatně nezastírají, že inspiraci čerpají v atletice. Oba produkty vycházejí z patentované platformy Wave, jež činí chůzi velmi příjemnou.

Wave Cadence je bota ideální pro delší golfovou procházku, hravě v ní zvládnete i 36 jamek. Vyniká podporou i komfortem a nabízí velkou stabilitu. Mezipodešev jedinečného tvaru nachází inspiraci v přírodě a pomáhá dobře tlumit nárazy i síly, které na hráče při švihu působí, polstrování zajistí příjemný pocit při každém kroku. Snadno si poradí s nerovným terénem, k plusům přidejte zvýšenou odolnost a trakci.
„Při výrobě této obuvi jsme se spoléhali na poznatky maratonských běžců," vysvětluje Motohiro Jinno z divize obuvi Mizuno. „Snadno obejdete i dvě osmnáctky, zvlněný spodek i tvrdé polstrování mírní únavu, a tak pro vás i poslední jamky dne budou snadné."

Mizuno nextDalší generace boty NEXLITE využívá známý boa systém utahování. Díky tomuto mechanismu obuv snadno dotáhnete i povolíte. Ocelová lanka suplující tkaničky obalili nylonem, čímž upevňování vylepšili. Velkou přednost představuje nízká hmotnost, s pouhými 275 gramy se řadí k nejlehčím golfovým botám ve své kategorii.
Další použitou vychytávkou je tzv. Impact Grip, systém podporující stabilitu během švihu a zejména při zásahu míče.

Při nákupu NEXLITE Boa můžete volit z pěti barevných verzí (černá, bílá/červená, bílá/černá pro muže a bílá/zlatá, bílá/růžová pro ženy), na obuv výrobce poskytuje dvouletou záruku voděodolnosti. Wave Cadence připravili ve čtyřech barevných provedeních (černá, limetková/stříbrná/modrá, bílá/černá/limetková a červená/stříbrná/modrá). V maloobchodní síti se objevují od března.

Stránky výrobce: www.golf.mizunoeurope.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...