Mizuno T20... může se narodit i wedge. Konkrétně opětovně uvedená wedge T20 kapkovité podoby, chcete-li slzy. Hole jsou vykovány z karbonové oceli 1025E a při hře z okolí greenů přinášejí skvělý pocit. Již déle než padesát let je Mizuno synonymem konzistence, délkové kontroly i jedinečné zpětné vazby. Děje se tak díky procesu kování, což u wedží, kde se přesnost i cit jeví jako kritické, cení dvojnásob.

Důležitou roli hrají drážky (tzv. Hydroflow Micro Grooves), jež vyryli vertikálně, což pomáhá odvést vodu a podporuje to udělení potřebné rotace i za deště. Hlavy jsou frézovány počítačově i mechanicky, aby zaručili, že líc bude dokonale rovná a konzistentní z hlediska spinu. Bor zapuštěný v oceli pak zvyšuje odolnost i životnost hole.

Vyšší lofty opatřili širšími a mělčími drážkami, aby více vyhověly ranám z okolí greenu hraným částečným švihem, drážky nižších loftů jsou užší i hlubší, což vychází vstříc plným ranám. Profil hlavy připomíná slzu, nicméně se mění loft od loftu. 46°PW si profil kapky uchovává, směrem k 60° je zaoblenější z důvodu rostoucí všestrannosti hry kolem greenů.
Na výběr máte ze tří povrchových úprav, satén/chrom, modrá a surová, z hlediska tvaru spodku volíte od standardu přes jemné M až po agresivní C. Cena za kus činí 185 euro.

Stránky výrobce: golf.mizunoeurope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...