EliteNa stránkách Golfu vás pravidelně zásobíme informacemi, že Mizuno už dávno není jen synonymem kvalitních kovaných želez. Prosazují se nejen v segmentu dalších holí, ale s vervou vtrhli také do oblasti golfového oblečení, obuvi i doplňků. Důkazem je mimo jiné rukavice Elite, která si od MyGolfSpy vysloužila ocenění „Most Wanted". Zdá se tedy, že tento produkt je a bude žádaný.

Jedničkou se stala v kategorii „výkon", a to už druhým rokem. Hlavní zbraní této rukavice jsou příjemný pocit na ruce a odolnost. „Elite je pro nás zosobněním prvotřídní kvality, letos navíc nabízí ještě větší odolnost. S tím souvisí rozmístění síťoviny v oblasti ohybů ruky, zároveň takové řešení zlepšuje pružnost i úchop hole. A skóre výrobce zvýšil i v kategorii cit," zaznělo při hodnocení MyGolfSpy.

Mizuno Elite spojuje kvalitní kůži a vyspělá umělá vlákna, což rukavici činí příjemnou na ruce a zároveň dlouho vydrží. Na část dlaně použili kvalitní kůži (tzv. kozinku), jež zpříjemňuje komfort i grip, horní část je ze syntetického materiálu, díky čemuž rukavice lépe drží tvar. Pružná síťovina zlepšuje prodyšnost a umožňuje volný pohyb.
„Velmi nás těší ocenění, které tento výrobek získal," nechal se slyšet Jeremy Galbreth. „Neustále se snažíme nabízet inovativní a špičkové produkty napříč všemi segmenty golfové výbavy a tato cena potvrzuje, že se nám to daří. A MyGolfSpy jakožto nezávislý hodnotitel tuto kvalitu pravdivě reflektuje."

Stránky výrobce: MizunoGolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...