Scotty Futura X5Poohlížíte se po novém patru, ne obyčejném, ale po skutečném vítězi? Přestaňte hledat – Scotty Cameron přináší mallet Futura X5 pro každého, kdo preferuje stabilitu větší hlavy, pocit silnějšího gripu a při pohledu dolů najde linie, jež ho bezpečně navedou k cíli. Chcete-li zaoblenějšího parťáka, sáhněte po Futuře X5R. Výkon, hmotnost, pocit – to všechno si vás získá! Od uvedení premiérové verze Futury uplynulo 10 let a od té doby výrobce neustále posouvá laťku.

Není bez zajímavosti, že mallety využívá na PGA Tour téměř polovina hráčů. Stabilita hole při úderu je dána vylepšeným obvodovým vyvážením, lepší vyrovnání hole dosáhnete pomocí vertikálních i horizontálních linií na horní části hlavy.
Potýkáte-li se s konzistencí úderu s konvenčním patrem, pak pro vás může být řešením Futura X5 Dual Balance kombinující hlavu X5 a technologii duálního vyvážení (Dual Balance Technology), kde o 50 gramů těžší hlavu vyvažuje 50gramové závaží na konci šaftu.

Více o výrobci a jeho produktech zde

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...