FJ FuelTak by se dala velmi stručně popsat nová obuv FJ FUEL. Výrobce jí hodlá oslovit především golfisty hledající voděodolnou botu s jasně sportovní siluetou, charakteristickou zúžením ve středu a rozšířením platformy v přední i zadní části. Kombinací spodní části inspirované modelem Pro|SL, patentovaným stabilizačním mostem ve středu a mezipodešví zajišťující boční oporu vznikla obuv pyšnící se výbornou stabilitou, která potěší všechny bez rozdílu – dámy, pány i hráče z řad mládeže.

Z dalších předností jmenujme pohodlí a dostatek prostoru v přední části boty, a to i díky zaoblené špičce, snadnou údržbu syntetického svršku nebo vylepšené ukotvení chodidla k zemi díky konstrukci podrážky. „Tento model považujeme za značný krok vpřed, pokud jde o technologii a inovace. Nepochybně vás posune na vyšší úroveň," tvrdí produktový manažer pro Evropu Guy Smith a doplňuje, že hráči z Tour ocenili především nízkou hmotnost, ale i styl, komfort a univerzálnost.

Na trhu se objeví 15. ledna, a to s tkaničkami i BOA zavazováním. Ceny začínají na 170 euro (tkaničky), v případě modelů BOA si připlatíte ještě 30 euro.

Více informací na www.footjoy.co.uk/

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...