Evnroll 2Nejžádanější patr, alespoň takového ocenění se dostalo patrům Evnroll v testování MyGolfSpy, jež proběhlo letos. Podruhé v řadě se tak výrobce dočkal prvenství, a to v obou kategoriích. Na to, že patry uznávaného Guerina Rifea vstoupily na scénu teprve před dvěma lety (2016), jde o pozoruhodný počin. Přízeň si vysloužily díky jedinečnému vzorku frézování v líci, jež přináší výjimečnou přesnost a nulovou disperzi.

Pozornost poutaly už v Orlandu na PGA Merchandise Show – blade ER3 i túrový mallet ER8 obstály na jedničku, ER3 – blade s „křídly" – dominoval v patování ze vzdálenosti 10 i 20 stop. Pro tuto sezonu model vylepšili vzhledově, upravili patku, špičku i zadní hranu. Hmotu přemístili ze středu hlavy ke koncovým částem, čímž výrazně zvýšili stabilitu. Ostruhy si vysloužil i mallet ER8, jenž charakterizuje stříbrný saténový finiš a velmi kompaktní tvar. Hůl vévodila v patování ze vzdálenosti 5 a 20 stop.

Evnroll 3„Vítězství v uplynulých dvou letech v obou kategoriích patrů předčila i naše nejodvážnější představy," neskrýval nadšení Rife. Nejen tyto dva, ale všechny modely výrobce vycházejí z dlouhodobého výzkumu a vývoje. Srdcem je patentovaná technologie líce – Sweet Face. Precizně vysoustružené drážky zajišťují lepší přenos energie na míč v případě méně přesných zásahů. Výsledkem je délková konzistence bez ohledu na místo impaktu.
A to není vše – vyfrézovaný vzorek pracuje tak, že jemně směruje míč zpátky ke středu patru, čímž mírní disperzi vyvolanou zásahem mimo střed.

Celkově výrobce aktuálně disponuje řadou čítající jedenáct modelů, včetně pěti novinek. O malletu ER9-10K se díky extrémně vysokému momentu setrvačnosti tvůrce vyjadřuje jako o „steroidy vydupané stabilitě". Další dva modely (ER2cs a ER7cs) charakterizuje centrálně připojený šaft.
Všechny patry jsou dostupné v délkách 33, 34 a 35 palců za cenu odpovídající ekvivalentu 330 euro (ER1, ER2, ER2cs & ER3) a 360 euro (ER1.2, ER5, ER6, ER7, ER7cs, ER8 a ER9).

Stránky výrobce: www.evnroll.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...