Epic driverLetošní drajvr Epic nabízí tři verze, Speed, MAX a MAX LS. Speed, jak název napovídá, se opírá o rychlost míče vycházející z nového rychlostního rámu. Předchozí architektura Jailbreak vycházela ze zpevnění těla hlavy ve vertikálním směru. Nově pomocí umělé inteligence vylepšili pevnost v horizontálním směru a zlepšili torzní stabilitu, což podporuje nárůst rychlosti míče napříč lící. Rychlosti napomáhá i expanzivnější oblast související s úderovou plochou i geometrií hlavy, kdy pevný titan zvyšuje rychlost i toleranci. Vylepšením aerodynamických vlastností zkonstruovali nejrychlejší hlavu drajvru řady Epic. Použití karbon vedlo k úspoře hmotnosti a její redistribuci tak, že hůl více promíjí.

Verze Epic MAX pracuje se vzorcem, podle něhož maximální rychlost míče plus maximální tolerance dávají jednoduše dokonalý drajvr. Ten nabízí výjimečnou rychlost míče, více kontroly díky obvodovému vyvážení a jde o hůl řady Epic, která vám toho nejvíc odpustí.
Epic MAX LS opět pracuje s vysokou rychlostí míče a tolerancí, největší předností je pak nastavitelné obvodové vyvážení umožňující ladit trajektorii dle požadavku hráče. Kombinace vysokého momentu setrvačnosti a nižšího spinu (odtud LS: low spin) vyhoví především hráčům s nižšími až středními hendikepy.

Stránky výrobce: www.callawaygolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...