C4Pionýři ve výrobě obuvi, včetně té golfové, odhalili své nejnovější inovace svých hybridních bot. Ty najdete pod označením ECCO GOLF BIOM C4 a slibují novou úroveň pohodlí i stylu. Za zásadní považují absolutní prodyšnost, umožňující udržet chodidlo v suchu, což jen umocňuje komfort, dále polstrování přispívající k lepší rovnováze i přenosu energie, voděodolnost a větrání obuvi.

Značka ECCO obecně patří k těm, kdo kráčejí v čele technologických vylepšení. A této skutečnosti využívají i nyní. V praxi se to projevuje v opoře nohy během švihu i chůze a výborné kontrole, stabilitu zajišťuje i termoplastický uretan, respektive části z tohoto materiálu na vnější části boty. Technologie BIOM® NATURAL MOTION umožňuje přirozený pohyb chodidla a dobrý kontakt s podložkou. Noha je díky designu blízko zemi a v přirozenější poloze, s tím souvisí lepší rovnováha i kontrola, a to i za zhoršených klimatických podmínek.

K výrobě obuvi se používá speciální technologie, při níž se tekutá hmota formuje kolem anatomického základu, čímž vzniká pružné i odolné spojení. To zaručuje rovnováhu mezi vystláním boty a tuhou částí, aby došlo při odrazu k návratu energie.
Goretexová konstrukce v kombinaci s výfukovým roštem žene čerstvý vzduch do spodní části a zároveň jím uniká ven vznikající vlhkost, celý systém tak napomáhá ventilaci a přispívá k většímu pohodlí. Prodyšná vložka OrthoLite je velmi odolná a pohodlná, chcete-li však rozšířit vnitřní prostor, lze ji odejmout.

Podrážku rozčlenili do tří odlišných sekcí, s nimiž je spojena trakce, stabilita i podpora během rotace. Na svršek použili kvalitní kůži, v horní části, kde obuv přiléhá pod kotníkem k noze, přidali novou velmi pružnou síťovinu. Spolu s barevnými bloky na stranách dotvářejí moderní sportovní vzhled i proužky z termoplastického uretanu, byť jejich prvořadou funkcí je stabilita.

K zakoupení je model ve čtyřech barevných provedeních, černá, bílá/černá, beton/černá a bílá/beton. Chcete-li i vy rozšířit rodinu příznivců ECCO a procházet se po fervejích ve stejné obuvi jako třeba Fred Couples, Henrik Stenson, Thomas Bjørn, Lydia Ko či Minjee Lee nebo Caroline Masson, nyní k tomu máte příležitost.

Stránky výrobce: golf.ecco.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...