ThreePřední výrobce golfové sportovní obuvi uvádí speciální edici ECCO S-THREE. Hybridní model budou nosit ambasadoři značky Erik van Rooyen a Henrik Stenson na všech majorech. Původní hybridní golfovou botu představil Fred Couples, tehdy šlo o slavný originál známý pod označením GOLF STREET a vloni tento model slavil desetileté výročí. Ústřední myšlenka zněla, aby šlo o víc než jen golfovou obuv. To se podařilo a aktuální S-THREE je pokračovatelem této tradice.

Pozornost zaslouží trakční systém (E-DTS™) zajišťující dokonalou stabilitu za jakýchkoliv hracích podmínek, design podrážky umožňující celodenní nošení nebo inovativní technologie ZONAL FLUIDFORM™, díky níž zhotovili střední část sestávající ze tří zón měkkosti. To má zaručit správné vyvážení polstrování i stability v místech, kde je to nejvíc žádané.
Pata a střed jsou středně měkké a s tím je spojeno potřebné vystlání a pohodlí, centrální část je tužší, aby docílili boční stability během švihu. Předek je nejměkčí, což oceníte při chůzi. Přechod mezi částmi boty charakterizují i unikátní barevné přechody, dodávající obuvi nevšední vzhled. Dozajista to podtrhne váš osobitý styl.

Dvouvrstvý neoprenový límec chrání patu, vnitřní polstrování přispívá také k rovnováze. Obuv je voděodolná, prodyšná gore-texová vrstva brání průniku vlhkosti dovnitř boty, zároveň jí vlhkost z vnitřku boty může procházet ven. Za všech podmínek tudíž chodidlo zůstává v suchu. Jednoduše platí, že se značkou ECCO nešlápnete vedle.

Stránky výrobce: www.ecco.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...