Vincentka-golfinfo

V3Přední výrobce špičkový GPS zařízení a technologií pro automatické sledování rány odhalil své další vysoce výkonné hodinky. V obchodech je najdete pod označením Shot Scope V3 a na výběr budete mít z pěti barevných verzí. Unisexové hodinky skvěle padnou na jakékoliv zápěstí a za jednu z velkých předností výrobce považuje nový displej, zlepšující čitelnost dat.

V3 využívá patentovaný záznam výkonnostních parametrů pomocí velmi přesné GPS technologie. Shot Scope vyrábí nejpřesnější golfová GPS zařízení s přesností do 30 cm. Většina srovnatelných produktů přitom operuje s přesností od tří do pěti metrů.

Hodinky jsou opatřeny technologiemi dovolujícími automaticky detekovat každou ránu i pat. Jedná se aktuálně o jedny z nejkompletnějších golfových hodinek. Poskytují dynamická data o vzdálenosti ke středu i přední a zadní části greenu a dále o veškerých překážkách na hřišti. Databáze čítá na 35 tisíc předehraných hřišť.
V3 uživatelům nabízí neomezený přístup k výkonnostním statistikám túrové kvality, a to zmáčknutím jednoho tlačítka. Obdržíte přes 100 různých analytických dat, nahrávaných prostřednictvím mobilní aplikace, která zahrnují všechny hole i typy úderů.

Nový vzhled charakteristický úzkým profilem spolu se stylovým páskem podtrhují finální dojem a činí z V3 ideální hodinky pro každý den, využitelné na hřišti i mimo něj. „Právě nový vzhled bych uvedl jako nejvýraznější rys této novinky. Tenčí a kompaktnější, na ruce vypadají skvěle," dodává na adresu V3 David Hunter. Mnohem přesvědčivější z hlediska možného nákupu však bude jeho poznámka o tom, že v průměru dovedou hodinky ušetřit amatérům tři rány.
Pokud vás zařízení zaujalo, připravte si ekvivalent 210 liber. Výrobce nově nabízí i levnější alternativu, model G3 v ceně 170 liber.

Stránky výrobce: www.shotscope.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...