Cobra tisk3D tiskárny už naplno promlouvají i do výroby golfových holí. Zkušenosti s tím má Cobra, a to již od roku 2020. V této cestě pokračují a přinášejí 3D tištěné patry KING, tvořené multimateriálovou konstrukcí, s vysokým momentem setrvačnosti a lící opatřenou technologií DLT. Řada zahrnuje tři odlišné modely, GrandSport-35 (OS blade), SuperNova (OS fang) a Agera (OS mallet). Každý v ceně 350 euro.

Řada tištěných patrů KING 3D je výsledkem mnohaleté spolupráce Cobry s HP, která započala kovovým 3D tiskem Metal Jet a šla až k nylonovém Multi-Jet 3D tisku. Každý model charakterizuje ocelové šasi, kovaná koruna z hliníku, wolframová závaží a hliníková vložka v líci SIK, což přináší stabilitu a konzistentní rolování, související s využitím technologie klesajícího loftu (DLT – Descending Loft Technology), kdy loft od horní po spodní část klesá v pravidelných krocích o jeden stupeň. Na prodejní pulty patry dorazily v červnu.

KING GrandSport-35 je oversize model tvaru žiletky, pyšní se nicméně momentem setrvačnosti srovnatelným s patry typu mallet. Ideální je pro hráče vedoucí hůl po mírném oblouku. Rozmístění hmoty od středu k patě a špičce přispělo ke stabilitě a toleranci. Jednoduchá linka pomáhá patr vyrovnat. K dispozici je pro praváky i leváky, v délce šaftu 34" a 35". Opatřen je odlehčeným polyuretanovým gripem Lamkin Sinkfit CONNECT se zabudovaným senzorem, jenž po spárování s aplikací Arccos Caddie umožňuje vyhodnocování úderu. Dle dostupných dat tato aplikace pomůže v prvním roce používání vylepšit skóre v průměru o 3,6 rány.

KING SuperNova patří do skupiny oversize patrů typu fang, což jsou výrazně ostré „zuby", jež zlepšují stabilitu. Ta je až extrémní, což náležitě oceníte při méně přesném zásahu míčku. K dokonalému vyvážení přispělo i rozmístění wolframu a jeho kombinace s lehkým nylonem. Líc je konstruována u všech patrů stejně. Hůl vyhoví všem patovacím stylům a dostanete ji s totožným gripem jako u předchozího modelu a ve třech délkách šaftu – 33", 34" i 35", v ostatních na vyžádání.

KING Agera objevíte mezi oversize mallety, s hodnotou momentu setrvačnosti 7 600 patří mezi nejstabilnější patry současného trhu. Opět jde o materiálovou kombinaci oceli, hliníku, wolframu a nylonu. I v tomto případě líc konstruovali se sestupným loftem odshora dolů, aby dosáhli optimálního úhlu a konzistentního rolování. Patr je k dostání s lehkým gripem Lamkin Sinkfit CONNECT a šaftem ve standardní délce 34" nebo 35". Kromě toho máte k dispozici i 41" armlock model pro hráče preferující opření části gripu a šaftu o předloktí přední paže.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...