Brother-leaderboard
ABF-fordecor

Cobra King F7Kdysi dávno Cobra opustila Acushnet. V tu chvíli se zdálo, že se nad výrobcem smráká. Jenže chyba lávky. Cobra dozrála do kvality a potvrzuje to i její nejnovější kolekce. Řada KING F7 nabízí vše od drajvrů až po železa, včetně „balisticky řízených střel". Ostatně vyzkoušejte jejich drajvry.

Nejdelší a nejelegantnější. Těmito přívlastky charakterizuje Cobra své dva drajvry, KING F7 a KING F7+. Nabízejí hráčům volbu mezi nadprůměrným výkonem a tradičním tvarem a zároveň přinášejí solidní délku a nesrovnatelný pocit i mimořádnou toleranci. S modelem KING LTD Black tu máme hned tři drajvry pyšnící se zařízením zvaným Cobra Connect Powered by Arccos, což je systém sestávající z ultralehkého senzoru v gripu hole, jenž umožňuje automaticky zjistit délku a přesnost odpalu. Pomocí aplikace jej spárujete s chytrým telefonem, takže svá data máte po ruce, navíc získáte vzdálenosti z dalších 40 tisíc hřišť světa a můžete soupeřit na dálku s hráči z celého světa, vedle toho můžete využívat tipy předních koučů a profesionálů z PGA Tour.

Drajvr KING F7 charakterizuje větší líc a profil podporující vyšší moment setrvačnosti. Nabízí dostatečnou délku i toleranci napříč celou úderovou plochou. Nastavitelný systém závaží umožňuje tři pozice těžiště (vpředu, vzadu, u patky), čímž měníte dráhu letu (vysoký, nízký, draw).
Upravili titanovou líc, jež je lehčí, tenčí a účinnější, což i s přispěním většího sweetspotu vede k nárůstu rychlosti míče. Korunu zhotovili z lehkých karbonových vláken, aby ušetřili hmotnost, kterou použili na variabilní usazení těžiště. Známý mechanismus v krčku MyFly8 spolu s technologií SmartPad přinášejí u jedné hole osm variant loftu (9°, 9,5°, 9,5° D, 10,5°, 10,5° D, 11,5°, 11,5° D a 12°), abyste si hůl nastavili dle osobní preference.
Drajry opatřili gripem Lamkin REL (CONNECT Black) a grafitovým šaftem Fujikura Pro 60 (XS, S, R a L pro praváky i leváky). Jak už se u Cobry stalo zvykem, na výběr máte z několika barevných variant, a sice černá/oranžová, modrá/červená/bílá, stříbrná/žlutá. Cena hole vychází na 350 euro.

Dámská verze je založena na stejném principu, odlišný je rozsah loftů (11°, 11,5°, 11,5° D, 12,5°, 12,5° D, 13,5°, 13,5° D a 14°). Osazeny jsou šaftem Fujikura Pro 55 (P/L) a gripy COBRA Lamkin REL. Volba padla na dvě barevné variace, stříbrná/růžová a černá/modrá.

Cobra King F7 plusO něco dražší je model KING F7+ vycházející na 400 euro. Drajvr tradičního tvaru s lofty v rozsahu 8°, 8,5°, 8,5° D, 9°, 9,5° D, 10°, 10,5° D a 11° spoléhá na totožné technologie jako F7, včetně tří konfigurací těžiště, kované líce z titanu 811, karbonové koruny TeXtreme a MyFly8 zařízení. Opět díky senzoru v gripu můžete vyhodnocovat své drajvy.
V základu hůl spojili s šaftem Fujikura Pro XLR8 61. Vyrábí se ve dvou barevných verzích, černá/oranžová a modrá/červená/bílá, s matnou korunou. K dispozici bude pro praváky i leváky, ve třech flexích šaftu (XS, S a R).

Cobra King LTDTřetím do party drajvrů opatřených senzorem pro vyhodnocení délky a přesnosti rány je KING LTD. Elegantní matná černá hlava je jen špičkou ledovce toho, co hůl v ceně 500 euro nabízí. Slovo „King" v názvu není náhodné. SpacePort – tak zní hlavní tahák. Za záhadným názvem se skrývá design strategického umístění těžiště.
Dále zde narazíte na korunu z karbonového kompozitu, lehkou líc z titanu 811 a další generaci úderové plochy (E9), která umožnila úsporu hmotnosti. Ke snížení těžiště přispěla úprava krčku i dvanáctigramový vyvažovací port na spodku hole.
Drajvr lze nastavit do osmi hodnot loftu (9°, 9,5°, 9,5° D, 10,5°, 10,5° D, 11,5°, 11,5° D a 12°) a je opatřen grafitovým šaftem Aldila Rogue Black (60 g), kromě toho můžete volit mezi dalšími variantami šaftů.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...