Inzerce

Cobra King F7 junCobra myslí na nejmladší hráče, pro které připravila juniorský model drajvru KING F7. Přináší stejné výhody jako dospělá verze této hole, tedy maximální délku a větší toleranci. Po ruce tak máte možnost nastavení těžiště do tří definovaných pozic (vpředu, vzadu, k patce), čímž ovlivňujete výsledný let míče. Umístěním osmigramového závaží vpředu docílíte nižší, pronikavější křivky s menší rotací a větším rolováním, soustředíte-li váhu naopak dozadu, míč poletí výš, přidáte mu rotaci, prodloužíte carry a zvýšíte toleranci. Posunutím těžiště k patce redukujete rotaci a docílíte přímějšího letu za současné korekce šlajsu.

Další vychytávkou je systém COBRA CONNECT Powered by Arccos – jedná se o ultralehký senzor umístěný v gripu, který umožňuje automaticky nahrát vzdálenost a přesnost odpalu. Jednoduše spárujete hůl s chytrým telefonem a díky aplikaci obdržíte data o svých drajvech. Samotná aplikace nabízí mnohem víc včetně užitečných tipů, možnost porovnání s ostatními nebo rady od profíků z PGA Tour.
Nově upravená titanová líc proměnlivé tloušťky je lehčí, tenčí i účinnější a podporuje větší rychlost míče, čemuž napomáhá větší SweetZone. Odlehčení se dočkala i koruna, díky tomu ušetřenou hmotu přesunuli níž a hlouběji, čímž vylepšili promíjivost.

Další body pro Cobru přináší možnost výměny šaftu zdarma. Protože děti rychle rostou, lze jej vyměnit. Stačí kontaktovat regionálního prodejce nebo nákup hole zaregistrovat na cobragolf.com a obdržíte zdarma delší či tvrdší šaft, jakmile jej váš potomek bude potřebovat.
Loft drajvru lze měnit v rozsahu 11° až 14°, k dispozici jsou tři základní draw verze loftu (13,5°, 12,5° a 11,5°) a tři délky šaftu 39", 41" nebo 43". Cena drajvru odpovídá ekvivalentu 230 euro.

Stránky výrobce: www.cobragolf.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...