Vincentka-golfinfo

ZipCoreJaké hole značky Cleveland se dlouhodobě těší perfektní reputaci? Pokud tipujete wedge, pak jste zasáhli do černého. Nejnovější vlajková loď značky nese název RTX ZipCore a do Evropy dorazí v druhé polovině září.

RTX ZipCore je radikálně nová a zároveň nanejvýš familiární wedge. Pokud jde o vnitřek, nové jádro popustilo uzdu designu a vytlačilo výkon do oblastí, kde se tyto hole nikdy dříve nenacházely. To vše obaluje zevnějšek založený na tradičním elegantním vzhledu, který tak podporuje sebevědomí hráče.
„Wedge Cleveland vždycky vypadaly krásně a tato novinka není výjimkou," pochvaluje si vítěz Open z loňského roku Shane Lowry, jenž na hole této značky spoléhá. „Jsou velmi tradiční a okamžitě mi padly do oka. Nejdůležitější však je, že těmto holím musíte věřit. A RTX ZipCore se chovají přesně tak, jak potřebuju. Pokud jde o wedge, sotva bych si mohl vybrat jiné."

Základ holí tvoří unikátní jádro nízké hustoty usazené v srdci wedge. Zlepšený výkon přinesl posun těžiště, větší stabilita, pozornost věnovaná sweet spotu přispěla ke konzistenci spinu, délky i pocitu u každé rány.
Úderovou plochu opatřili novými drážkami (UltiZip). Ve srovnání s předchozí generací jsou ostřejší i hlubší a také jsou blíže sobě, čímž rozšířili kontaktní zónu. Díky novému tepelnému zpracování prodloužili jejich odolnost i životnost.

„Nebojím se naše nové wedge považovat za technologický skok vpřed," hlásá s hrdostí šéf prodeje a marketinku pro Evropu Lionel Caron. „Umístěním jádra nízké hustoty do hlavy wedge jsme docílili výjimečné konzistence a vyladili zpětnou vazbu. Zapomenout nesmím ani na zpracování spodku, jaké posvětili nejlepší golfisté, a využití nejagresivnější technologie drážek. To vše jsme zabalili do atraktivního designu."

Wedge jsou k dostání v široké škále loftů a zpracování spodku, verze MID od 46° do 60°, LOW od 56° po 62° a FULL v rozsahu 54° až 60°. Volit můžete mezi třemi druhy povrchové úpravy, Tour satén a černý satén v ceně 160 euro za kus a Tour raw na objednávku za cenu 180 euro/hůl.

KLÍČOVÉ INOVACE
• ZipCore: Posunutím těžiště současně se zvýšením momentu setrvačnosti došlo ke zvýšení rotace, zlepšila se kontrola i úderová konzistence.
• Drážky UltiZip: Ostřejší a hlubší drážky nabízejí maximum spinu. Dochází k lepšímu „obalení" míče.
• Tepelné zpracování: Nový způsob tepelného zpracování zvýšil odolnost, po delší dobu tak hůl odvádí lepší výkon.
• Osvědčené komponenty: Wedge se standardně dodávají na novém šaftu True Temper Dynamic Gold Spinner Tour a s populárním gripem Golf Pride Tour Velvet 360.

Stránky výrobce: www.clevelandgolf.eu

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...