singhJeště před pár dny to vypadalo, že PGA Tour potrestá Vijaye Singha za užívání nedovolené látky. Singh měl být podle agentury AP potrestán zákazem činnosti na tři měsíce. Mezinárodní antidopingová agentura WADA ale nedávno vyškrtla sprej z jeleních parohů, který Fidžan užíval, ze seznamu nepovolených substancí. PGA Tour tak případ uzavřela s tím, že Singh se dopingu nedopustil, a tudíž žádný trest nepřijde.

Slavný hráč teď ale všechny překvapil, když PGA Tour zažaloval. Proč? Protože zástupci nejkvalitnějšího golfového okruhu planety prý odflákli vyšetřování jeho případu, a tím poškodili Singhovo jméno. Singh tvrdí, že kdyby PGA Tour vyšetřovala důkladně, přišla by k závěru, že sprej žádnou nepovolenou výhodu hráči neposkytuje. „Jsem hrdý na to, co jsem dokázal, jsem hrdý na moji pracovní morálku a to, jak žiji svůj život. PGA Tour se mnou zacházela nefér, a co hůř, neprokázala dostatek profesionality, který si zaslouží každý golfový profesionál i fanoušek naší hry,“ stojí v oficiálním prohlášení hráče.

„Jen chce získat zpět svou reputaci. PGA Tour by měla nést odpovědnost za to, že se zachovala nezodpovědně. Pokud případ vyhrajeme, PGA Tour bude v budoucnu více zodpovědná,“ zaznělo od Singhových právníků.

Singh (na obrázku) přechází do protiútoku.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...