Rory DubaiRory McIlroy v pohodě dokráčel k výhře na Omega Dubai Desert Classic. K vítězství mu stačilo odehrát finále na 70 ran, což byl jeho nejhorší výsledek v průběhu všech čtyř kol. I tak s přehledem uhájil vedení a triumfoval s náskokem tří ran na druhého Švéda Alexe Norena.

Ten se vytáhl 65 údery, ovšem nejlepší výsledek finálové rundy si připsal Martin Kaymer (64) a dal tak alespoň zčásti zapomenout na svůj předchozí finálový nezdar, kdy si nechal titul proklouznout mezi prsty. Povedený finiš však stačil „jen" na dělené čtvrté místo, když se před něho vtěsnal ještě Skot Stephen Gallacher.

Pro McIlroye to byl druhý titul na zdejším turnaji. Prvně zde slavil před šesti lety, kdy získal premiérovou výhru na EPGA Tour. „Je pěkné, že je mé jméno opět vyryté na této trofeji," radovala se světová jednička. „Celý týden jsem hrál velmi slušně a dnes jsem udělal jen to, co bylo třeba. Nebylo to takové představení jako v předchozích třech dnech, ale byl to natolik solidní výkon, abych se udržel v čele."

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: www.dubaidesertclassic.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...