matt-jonesMatt Jones se nijak nerozpakoval a na Honda Classic své umění rozbalil naplno už v prvním kole, v němž zahrál bezchybně, a po devíti berdících zapisoval 61 ran. V následujícím průběhu klání se už sice tomuto výsledku zdaleka nepřiblížil, nicméně právě v úvodu turnaje si vydláždil cestu k celkovém triumfu v podobě dvanácti ran pod par. Druhý Brandon Hagy zůstal pozadu o pět ran.

„Golf je setsakramentsky těžký sport, nebojím se jej označit za vražedný s ohledem na konkurenční prostředí," nechal se slyšel vítězný Jones. „Každý rok tvrdě bojujeme, abychom si udrželi práci. A musíte být hodně dobří, abyste to zvládli. Mé dva triumfy od sebe dělí sedm let, takže jsem toho mezitím zažil dost a hodně jsem se toho také naučil. Vím dobře, o čem mluvím, a jsem rád, že jsem obstál," uvedl hráč, který až do neděle získal v 329 startech jediný titul na okruhu. Nyní přidal další.

Na hřišti PGA National v Palm Beach Gardens naopak skončila parádní série zdařilých vystoupení Lee Westwooda na americké půdě. Angličan tentokrát nepostoupil do víkendových bojů, když po +8 úderech skončil hluboko v poli poražených.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/leaderboard.html

Foto: Honda Classic


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...