Fedex 2018Velmi rychle dokázal Tiger Woods přetavit domněnky svých konkurentů v realitu. Osmadevadesát procent hráčů z PGA Tour totiž vyslovilo názor, že Tiger opět zvítězí v turnaji PGA Tour. A velmi záhy na to došlo. Woods si přitom nemohl vybrat lepší podnik než závěrečnou akci sezony – finálový turnaj play-off FedEx Cupu – Tour Championship.

Na hřišti v Atlantě vedl od úvodního kola, když v tom třetím si vybudoval důležitý náskok, o který ve finále „pouze pečoval". Nakonec zvítězil před krajany Billy Horschelem, jemuž unikl o dvě rány, a Dustinem Johnsonem, který zaostal za vítězem o čtyři údery.

Ve finále chybující Justin Rose (+3) klesl na dělené čtvrté místo, nicméně i to mu zajistilo celkový triumf ve FedEx Cupu právě před Woodsem. Ještě o ránu horší výsledek než Rose předvedl v závěrečné rundě Rory McIlroy, jenž se tak musel spokojit s dělenou sedmou pozicí.
Nejlepší výchozí pozici z hlediska prvenství ve FedEx Cupu si před finále vybojoval Bryson DeChambeau. Finále sezony se mu však nepovedlo a dělené 19. místo znamenalo v konečném účtování propad na 3. místo.

Kompletní pořadí turnaje na www.pgatour.com/competition/2018/tour-championship/leaderboard.html
Konečné pořadí FedE Cupu na www.pgatour.com/stats/stat.02671.html

Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...