HomJak jinak si také vysvětlit, že polovinu ze svých titulů na PGA Tour, tedy dva, získal Max Homa právě na Wells Fargo Championship. Největším soupeřem mu měl být ve finále parťák ze závěrečného flightu Keegan Bradley, ten však až příliš často střídal dobré okamžiky s těmi horšími, a tak Homa dokráčel k titulu relativně snadno. Tím spíš, že obhajující Rory McIlroy se v průběhu čtyř dní nevyvaroval zaváhání, a tak jeho solidní finiš nestačil na lepší než dělené páté místo.

Homa ve finále, v němž hráče sužovala zima i mokro, vsadil na solidnost, kterou přetavil do výsledku -2 a celkových osm ran pod par. To ho vyneslo i v průběžném hodnocení sezony na výborné šesté místo. „Mám pocit, že jsem se konečně našel, začínám si věřit mnohem víc," těší vítěze dva týdny před startem druhého majoru PGA Championship.

Druhé místo si v turnaji vedle vzpomínaného Bradleyho rozdělili Angličan Matt Fitzpatrick a domácí Cameron Young. Výborný finiš a nejlepší kolo dne (-5) předvedl zkušený Stewart Cink, jehož tento výsledek vynesl do první desítky na dělenou 9. příčku.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2022/wells-fargo-championship/leaderboard.html

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...