malnaS náskokem dvou ran na Camerona Younga a tří na Chandlera Phillipse a Mackenzie Hughese ovládl Peter Malnati Valspar Championship. Díky tomu získal svůj druhý titul na PGA Tour a může se nazývat jejím vícenásobným šampionem. Na tento okamžik přitom čekal dlouhých osm let, navíc díky výhře obdrží pozvánku na Masters.

„Pravděpodobně ji přijmu," žertoval na konto Masters dobře naložený Malnati, který zatím v Augustě během své desetileté kariéry nehrál. Hřiště Copperhead v Innisbrook Resort, na němž titul i účast na úvodním majoru roku vybojoval, patří k náročným testům. „Zábavou bych to nenazval, to možná není to správné slovo. Lepší je titulovat jej jako úžasné, avšak stresující." Zásadním okamžikem z hlediska vývoje turnaje bylo birdie ze sedmnáctky, které mu přineslo klid, přitom vyjma jedničky a čtrnáctky tu není snadné skórovat kdekoliv jinde.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/tournaments/2024/valspar-championship/R2024475/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...