Perez CIMBVýhrou o čtyři rány jako by chtěl Pat Perez dokázat, že vítězství na PGA Tour nemusejí nutně patřit ohebným mladíkům s perfektní kondicí a neuvěřitelně rychlým švihem. Jednačtyřicetiletý golfista, který rozhodně nepatří mezi milovníky posilovny, zapisoval na CIMB Classic čtyřiadvacet ran pod par a za zády nechal jak Keegana Bradleyho (o čtyři údery), tak nejlepšího nováčka uplynulé sezony Xandera Schauffeleho nebo Sung Kanga, kteří na vítěze ztratili propastných sedm ran.

„Jsem jiný člověk než před sedmnácti lety," rozjímal Perez po skončení turnaje, „dokonce jsem jiný než před pouhými pěti lety. Učím se, jak hrát, učím se svou vlastní hru, jak ustát tlak. Myslím, že jsem taková později rozkvetlá kytka. Nehodlám na sobě nic měnit, nepůjdu cvičit, nebudu držet diety, chci se bavit, ale asi jsem dospěl."

Na hřišti TPC Kuala Lumpur se ujal vedení po šestatřiceti jamkách a už své místo nepustil. Za celé klání se dopustil pouze tří bogey. V průběhu turnaje zasáhl 62 ze 72 greenů v regulaci, za nejdůležitější hůl pak označil patr, který ho dovedl k vítězství, třetímu na okruhu. „Kdybych dobře nepatoval, skončil bych kolem čtyřicáté příčky," odtušil.

Kompletní výsledky turnaje zde www.pgatour.com/competition/2018/cimb-classic/leaderboard.html

Foto: PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...