Thomas CJA to na vítězné vlně. V uplynulé sezoně vybojoval pět titulů včetně majoru a stal se celkovým vítězem FedEx Cupu, tu následující zahájil vítězstvím na CJ Cup @ Nine Bridges, kde svedl napínavou bitvu s Australanem Leishmanem. Jejich souboj dospěl až do rozehrávky, když „v základní hrací době" obě zahráli devět úderů pod par.

V play-off si oba protagonisté dvakrát zopakovali osmnáctou jamku, kterou nejprve shodně odehráli v paru, ve druhém pokračování však Leishman odpálil do vody, čímž svého soka dostal do sedla. Thomas už šancí nepohrdl, po dvou patech zahrál birdie a rozhodl duel ve svůj prospěch. „Jsem šťastný, že nemusím nic dělat," hlesl vyčerpaně vítězný Thomas po dohrání kola. „V tuto chvíli mi úplně došla šťáva." Leishman si byl obrovské chyby vědom a jen smutně konstatoval: „Když jednomu z momentálně nejlepších hráčů světa nabídnete takovou šanci, nedá se očekávat, že by ji nevyužil..."

Třetí místo si odvezl Leishmenův krajan Cameron Smith s odstupme jediné rány na dva nejlepší.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2018/the-cj-cup-at-nine-bridges/leaderboard.html

Foto: PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...