Hor MemMemorial Tournament, jenž je nerozlučně spojený se jménem Jacka Nicklause, patřil pro letošní rok Billy Horschelovi. Zkušený Američan zvítězil o čtyři rány před Aaronem Wisem, s odstupem dalších dvou úderů si třetí místo rozdělili Patrick Cantlay a Joaquin Niemann.

Horschel se lepšil kolo od kola, po počátečních 70 ranách přidal 68 a 65 ran, takže mu ve finále stačilo k zisku titulu 72 úderů. Důležitý okamžik přišel na patnácté jamce, kde zapsal eagle a vrátil se ten den do mínusových čísel. Díky tomu ho ani nemuselo mrzet další bogey, které přišlo později. Tím spíš, že závěrečné dvě jamky nepatří mezi vyloženě skórovací. Golfista vyhlášený svou poctivou prací tak jen sklízí ovoce za svou vytrvalost a pracovitost. Do listiny vítězů některého z turnajů PGA Tour se zapsal už posedmé, poprvé před zraky rodiny. „Manželka nerada létá na nedělní finále, má pocit, že by mi to přineslo smůlu," podotkl k tomu s úsměv Horschel.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/competition/2022/the-memorial-tournament-presented-by-workday/leaderboard.html


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...