bhaDenny McCarthy dělal ve finálovém kole Valero Texas Open, co mohl, na druhé devítce zahrál osm pod par, čímž stanovil nové rekordní skóre pro devítku na PGA Tour, ale nakonec se titulu nedočkal. Strhující finiš na posledních devíti jamkách mu sice přinesl rozehrávku, v ní se však po birdie na osmnáctce nakonec přece jen radoval Akshay Bhatia, hráč vedoucí od první rundy.

McCarthy přitom na osmnáctce patoval do bridie, kterým šel do samostatného vedení, jako první, takže dostal Bhatiu pod tlak, ten však situaci ustál a uklidil míček přímo na střed jamky. V rozehrávce si už mladý Američan titul vzít nenechal, navíc se může těšit na premiérovou účast na Masters, které začíná už tento týden. „Věděl jsem, že je to jen o nás dvou. Ten pat, co proměnil na poslední jamce, na to prostě musíte mít kuráž, věřím, že Denny na túře určitě uspěje, a ne jednou," ocenil Bhatia svého soupeře. „Moje mám slaví narozeniny 1. dubna a její přání bylo, abych se dostal na Masters, snad je tak na mě pyšná."

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/tournaments/2024/valero-texas-open/R2024041/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...