Rahm CareerŠpaněl Jon Rahm zatím dostál pověsti jednoho z největších talentů současnosti. Svou formu demonstroval také na Career Builder Challenge, kde v play-off udolal na čtvrté jamce Američana Andrew Landryho. Oba zahráli shodně dvaadvacet úderů pod par, o dva lépe než třetí John Huh, Martin Piller a Adam Hadwin.

„Chtěl jsem přidat vítězství v pohodovém duchu, nestresovat se, ale mám-li být upřímný, ani se mi nesnilo o lepší cestě, jak si pro titul dojít. Klání jako tato upevňují váš charakter," radoval se Rahm po těžce vybojované výhře na okruhu, jež nese pořadové číslo dvě.

Do finále šel se ztrátou dvou ran na vedení, nicméně 67 údery dostihl na čele Landryho. Ten si rozehrávku zajistil na poslední jamce berdíkem z necelých čtyř metrů. Hráči, který se na okruh probojoval z nižší Wev.com Tour, patřila před tímto podnikem 184. příčka světového žebříčku, ovšem ve finále svou kůži neprodal lacino. Nedokázal však skórovat, navíc Rahm hrál s velkým sebevědomím.

„Podal jsem výborný výkon, kdykoliv jsem to potřeboval, trefil jsem fervej i green. Navíc jsem v play-off udával tón a drtivou většinu zápolení jsem na něho (Landryho) vytvářel tlak," pochválil se Rahm.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2018/careerbuilder-challenge/leaderboard.html

Foto: PGATour.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...