vanrooyenV kolonce vítězů turnajů PGA Tour přibylo po neděli další jméno, když Jihoafričan Erik van Rooyen ovládl Barracuda Championship. Za zády nechal americký kvartet – za druhým Andrew Putmanem se postupně seřadili třetí Scott Piercy, následoval Adam Schenk a pátý Brandon Hagy.

„Skutečně jsem v hlavně měl tento cíl, byl to další krok v mé kariéře. Vždycky jsem míval velké sny a vysoké ambice, uspět na PGA Tour tak logicky bylo jedním z nich. Jsem velmi šťastný, že jsem si tento sen splnil," vykládal jednatřicetiletý Jihoafričan. Za klíč k vítězství označil trpělivost. „Snažil jsem se zůstat trpělivý. Viděl jsem, že Andrew Putman odstartoval zostra, ale s tím vy sami nemůžete nic dělat. Musel jsem zůstat v klidu a držet se, pokud možno, krok před ním. Eagle na osmičce mi pak dodal potřebné sebevědomí," prozradil Rooyen, který díky výhře poskočil na 78. místo průběžného hodnocení FedEx Cupu.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2021/barracuda-championship/leaderboard.html

Foto: PGA Tour/Alex Goodlett


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...