Berger SchwabPo přestávce zaviněné covidem-19 se opět rozjela nejprestižnější pánská profesionální série PGA Tour, a sice turnajem Charles Schwab Challenge. Z vítězství, velké trofeje i známého kostkovaného saka se radoval Američan Daniel Berger, který si pro výhru došel v rozehrávce proti Collinu Morikawovi. Souboj na svou stranu převrátil hned na první jamce play-off. V blízkosti klubovny mu pak tleskala jen hrstka lidí, neboť turnaj se hrál bez přítomnosti fanoušků.

„Je to samozřejmě velmi zvláštní," uvedl na to konto Berger, „ale po skončení turnaje držím trofej, což je to jediné, co mě zajímá." Berger tak sezonu výborně zahájil a na dobré výsledky dokázal navázat i po třímesíční turnajové odmlce. V předchozích třech startech vždy skončil v top 10 – na Waste Management Phoenix Open dělený devátý, páté místo sdílel na AT&T Pebble Beach Pro-Am a z Honda Classic si odvezl dělené čtvrté místo. „Podle mého názoru tu vláda fantastická atmosféra, třebaže se hrálo bez fanoušků, věděli jsme, že doma nás sledují miliony. A to mi stačilo."

Dvěma nejlepším hráčům, kteří v součtu čtyř kol stlačili skóre na 15 ran pod par, šlapali na paty dělení třetí Jason Kokrak, Bryson DeChambeau a Justin Rose (všichni -14). Závěrečnou rundou se naopak protrápil Rory McIlroy (+4), který se propadl o třiadvacet míst na dělenou 32. příčku.

Kompletní výsledky turnaje na https://www.pgatour.com/competition/2020/charles-schwab-challenge/leaderboard.html

Foto: Charles Schwab Challenge


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...