Kis

Patnáct ran pod par – tak znělo vítězné skóre na Wyndham Championship, dalším z podniků nejprestižnější mužské profesionální túry. A dlužno dodat, že na čele výsledkové tabule byla pořádná tlačenice, na uvedené skóre totiž dosáhla rovnou šestice hráčů včetně zkušeného Adama Scotta.

Všichni protagonisté si tak zopakovali osmnáctou jamku. Napoprvé ji všichni zvládli v paru, tedy na čtyři rány, napodruhé už ale z kola vypadli vedle Scotta i Si Woo Kim a Roger Sloan, kteří neuhráli ani par. Na čtyři rány pak osmnáctku zvládli Kevin Na a Branden Grace, ovšem rybník jim nakonec vypálil Kevin Kisner. Přihrál si na metr k vlajce a berdíkem korunoval své snažení za čtvrtým titulem na okruhu.

„Je to mé první vítězství v play-off," dodal s odkazem na do té doby negativní bilanci v rozehrávce, jež čítala pět neúspěšných pokusů. „Stát tu tak s titulem je mimořádně sladké."

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2021/wyndham-championship/leaderboard.html

Foto: PGA Tour/Jared Ctilton


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...