CantPřibližně šest jamek před koncem předposledního dílu finálové části FedEx Cupu bylo jasné, že titul připadne buď Brysonovi DeChambeau, který zprvu tahal za delší konec, nebo si výhru připíše skvěle patující Patrick Cantlay. Jejich duel nakonec po 72 jamkách vítěze nepoznal, a tak se přetahovaná protáhla o dalších šest jamek play-off. Po nich nakonec cenný triumf ukořistil Cantlay.

Oba protagonisté zahráli shodně úctyhodných sedmadvacet ran pod par, třetí Sugjae Im zahrál -23, o ránu za ním skončil Rory McIlroy. Turnaj nabídl i zajímavou zápletku s ohledem na finálovou třicítku, jež si zajistila start v závěrečném klání sezony. Do ní nakonec proklouzl i Sergio García, který na BMW Championship vybojoval dělené šesté místo, což mu stačilo na účast East Lake, kam se podívá poprvé od roku 2017. Před branami třicítky naopak skončil Max Homa a Charley Hoffman.

„Konečně mám patr, se kterým se cítím naprosto perfektně. Nevím, jak bych poděkoval všem chlapíkům ze Scotty Cameron, zvlášť Paulovi Vizanko a Josému. Pracovali jsme na novém patru přes rok a odvedli skvělou práci. Poslali mi snad tunu patrů a já našel ten kouzelný," pochvaloval si Cantlay nástroj, se kterým na hřišti doslova čaroval.

Kompletní pořadí turnaje na https://www.pgatour.com/competition/2021/bmw-championship/leaderboard.html

Foto: PGA Tour/Tim Nwachukwu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...