Spieth TravelersJordan Spieth vybojoval jubilejní desátý titul na okruhu PGA Tour, když předvedl závěr z říše snů. V rozehrávce Travelers Championship vyhlížel přes okraj bankru k jamce vzdálené nějakých dvacet metrů. V tu chvíli jeho manažer Jordan Lewites, který vše sledoval zpoza posledního greenu, ucedil: „Jordan chce jít domů. Ten míček skončí v jamce."

A jak Lewites pravil, tak se o pár vteřin později stalo. Jednou z nejúžasnějších ran letošního ročníku si na hřišti TPC River Highlands Spieth došel pro své další vítězství. „Takové věci umí jen Jordan," uznal Berger, jemuž v play-off nezbylo než se sklonit před mistrovstvím svého soupeře už na první jamce. „Z bankrů hraje opravdu dobře," pochválil vítěze jeho kedík Michael Greller. Sám Jordan pak připustil, že jde možná o nejšťastnější výhru jeho kariéry. Vynesla jej na aktuální čtvrté místo v průběžném hodnocení FedEx Cupu.

Dodejme, že s odstupem dvou ran se o třetí místo dělili Charley Hoffman a Danny Lee. Děleným pátým místem se blýskl Paul Casey, Rory McIlroy se výborným finálovým výkonem (-6) vyhoupl o 43 míst vzhůru na konečné dělené 17. místo.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2017/travelers-championship/leaderboard.html

Foto: @pgtour.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...