HovlViktor Hovland nedal svým soupeřům v Mexiku šanci a takřka bezchybným výkonem dokráčel ve finále World Wide Technology Championship at Mayakoba k obhajobě loňského prvenství. Ba co víc, k titulu došel v novém turnajovém rekordu v podobě 22 ran pod par. Bitva se tak nakonec strhla jen o druhé místo, které před Justinem Thomasem s náskokem jedné rány vybojoval domácí Carlos Ortiz.

Hovland si mohl vychutnávat i podporu svých krajanů, podnikajících pravidelný výlet do Mexika. Jak později přiznal, nezná je, ale už jej zde povzbuzovali před třemi let, kdy do dějiště turnaje zavítal poprvé. „My Norové jsme velcí patrioti a je skvělé cítit tady od krajanů takovou podporu, zvlášť když uvážím, kolik kilometrů obě země dělí," děkoval na dálku Hovland. „Dokázali ocenit každou mou dobrou ránu, hlavně pak, když jsem zahrál dobrý pat. Musím jim moc poděkovat, jejich podpora byla příjemná."

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2022/world-wide-technology-championship-at-mayakoba/leaderboard.html

Foto: Championship at Mayakoba


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...