DechJe jasné, o kom jsou následující řádky. Bryson DeChambeau na sobě během pauzy pořádně zapracoval a výsledky se dostavují. V neděli do své sbírky přidal už šestý titul na okruhu PGA, když s třiadvaceti údery pod par ovládl Rocket Mortgage Classic. V závěrečné rundě turnaje zahrál sedm pod par a druhého v pořadí Matthewa Wolffa za zády nechal o tři rány.

DeChambeau nabral svalovou hmotu, což mu pomohlo v dynamice švihu. To se pozitivně projevilo na rychlosti i délce, aktuálně v délce průměrného drajvu dokonce vévodí celé PGA Tour, když se v průměru dostal na 349,9 yardu. Jeho nejdelší odpal pak dopadl na metu 377 yardů. Není to však jen mimořádná délka ran, která Brysona letos zdobí. Obecně zažívá parádní sezonu, mimo desítku nejlepších skončil pouze jednou, a to v únoru na Phoenix Open.

„Před sezonou jsem změnil tělo i nastavení hlavy během hry, abych dokázal plnit své cíle. Hraju teď naprosto jiný golf," pochvaloval si hráč známý svým až vědeckým přístupem ke golfu. „Je úžasné, jak se mi daří, a rád bych byl inspirací pro ostatní v tom smyslu, že když jste v dobrém psychickém rozpoložení a máte zdravý mentální přístup, dokážete téměř cokoliv. Je za tím samozřejmě hodně práce, musíte řadu věcí pochopit, porozumět jim a vytrvat. Viděl jsem ale, jak se den po dni lepším, a doufám, že v tom budu pokračovat."

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2020/rocket-mortgage-classic/leaderboard.html

Foto: Cobra/Puma Golf


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...