zalatoris judeWill Zalatoris prakticky od svého příchodu na PGA Tour, kde působí druhou sezonu, klepal na vítěznou bránu. Bez ohledu na to, zda šlo o major či podnik menšího významu, několikrát měl výhru na dosah. Dočkal se však až v neděli na FedEx St. Jude, prvním podniku play-off FedEx Cupu, do jehož čela se tak posunul.

Docílil jej až v play-off v duelu proti Seppu Strakovi a na třetí dodatečné jamce mu paradoxně po dropu stačilo bogey, když proměnil pat z o něco delší než dvoumetrové vzdálenosti. Letos už přitom dvakrát v play-off neuspěl, na US Open dělil druhé místo a zůstával nejvýše umístěným hráčem, který dosud na Tour nezískal titul. „Byla to otázka času, když jste na túře druhým rokem, vždycky je to otázka času," rozjímal Zalatoris, kterého přemáhalo dojetí. Odhalil také, že v poslední době pracoval na patování a na zklidnění, kdy mu pomohla práce s dechem. Nyní, zdá se, odvalil ze své cesty velký balvan a bude zajímavé sledovat, zda na tento titul naváže, respektive za jak dlouho, neboť schopnost vítězit a potřebné dovednosti v sobě nepochybně má.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/leaderboard.html

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...