Woodland PhoenixVelmi emotivní závěr nabídl podnik Waste Management Phoenix Open ze série PGA Tour. Až náhlá smrt rozluštila jméno vítěze a nakonec se jím stal Gary Woodland. Ukončil tak dlouhé pětileté čekání na další vavřín, když rozesmutnil Cheze Reavieho. Nakonec mu k tomu stačil par na úvodní jamce rozehrávky, do níž si pozdější vítěz proklestil cestu 64 údery.

Po posledním patu úlevně zdvihl oči k nebi a následně vzpomenul na nelehké okamžiky. „Vracím se tímto vítězstvím i k uplynulé sezoně, kdy jsem ztratili naši malou holčičku," vzpomínal se slzami v očích. „Chci, aby věděla, že ji miluju a stále na ni myslím," dodal s odkazem na březnovou tragédii, kdy Woodlandovi a jeho ženě zemřelo jedno z nenarozených dvojčat.

„Jeho odhodlání je o poznání větší, vloni ho zabrzdila ona tragédie, teď když ho provází manželka se synem, se jeho přístup změnil, což bylo zjevné už na Havaji i v San Diegu," připomněl jeho kedík Brennan Little dělené sedmé místo ze Sony Open a dělenou 12. příčku z Farmers Insurance Open.

Dělené třetí místo si z Phoenixu odvážejí Brendan Steele a Ollie Schniederjans (oba –15). Solidně si vedl i dělený pátý Phil Mickelson, který potřeboval uspět, aby se udržel v padesátce nejlepších hráčů světa, kde setrvává nepřetržitě 24 let.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2018/waste-management-phoenix-open/leaderboard.html

Foto: Waste Management Phoenix Open


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...