ConnersRovných dvacet ran pod par, přesně takové bylo skóre Coreyho Connerse na Valero Texas Open, kde si jmenovaný Kanaďan prožil svoji verzi amerického snu. Přes pondělní úspěšnou kvalifikaci totiž došel až k titulu, prvnímu na nejprestižnější mužské golfové sérii PGA Tour. Naposledy jsme byli svědky takové události v roce 2010.

Jeho finálové tažení přitom připomínalo jízdu po horské dráze. „Bylo to bláznivé, připustil autor 29 turnajových birdie. „Ani bych vám nedokázal říct, jaké rány jsem zahrál na druhé devítce." A ta mu vyšla skutečně parádně, podobně jako vstup. V něm totiž na úvodních pěti jamkách srazil skóre o čtyři rány, vzápětí však přišel útlum v podobě čtyř bogey v řadě. Zmrtvýchvstání zahájil na desítce a následovala další dvě birdie a k tomu do konce rundy přidal ještě další tři. Celkově –6 za kolo a titul byl doma!

V pořadí druhý Charley Hoffman skončil o dva údery zpět, třetí Ryan Moore skončil na -17. Nejlepším z Evropanů byl dělený sedmý Graeme McDowell, který tak úspěšně navázal na týden starý triumf.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2019/valero-texas-open/leaderboard.html

Foto: Michael Reaves, PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...