Reed WGCPrvní podnik World Golf Championship – Mexico Championship – v aktuální sezoně se stal kořistí Patricka Reeda. Američan se na rozdíl od soupeřů téměř vyvaroval v závěrečné rundě chyb, což se ukázalo být rozhodující. Neuspěl po třech kolech vedoucí Justin Thomas, třebaže si podržel pozici průběžného lídra PGA Tour. Neuspěl ani McIlroy, po tři kola bojující na greenech, či Rahm, vedoucí postavení neudržel ve finále ani DeChambeau, který jednu chvíli nasadil k zajímavému trháku.

Reed sice míjel ferveje, dokonce míjel i greeny, ale v momentě, kdy to nejvíc potřeboval, proměnil důležitý pat. „Jamky se mi dnes zdály větší," pronesl s odkazem na druhou devítku, kdy po deseti parech v řadě přidal birdie na dvanácté, patnácté, šestnácté i sedmnácté jamce. Díky tomu odrazil nápor soupeřů.

Koneckonců jeho kvality uznal i DeChambeau, který si rovněž brousil zuby na prestižní trofej. „Zasloužil si to. Tvrdě bojoval a prostě mě porazil," konstatoval o ránu zpět druhý golfista. Ten přitom předvedl parádní výkon v podobě šesti ran pod par. Třetí místo se ztrátou tří ran na vítěze si rozdělili Španěl Rahm a Jihoafričan Erik van Rooyen, o ránu za nimi skončil pátý McIlroy.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/competition/2020/wgc-mexico-championship/en/leaderboard.html

Foto: WGC-Mexico Championship/Keyurk Hamar


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...