norman-greg-750Mezi PGA Tour ve spojenectví s DP World Tour a nově vzniklou sérií LIV Golf to bublá, občas i vře. Terčem kritiky vedení zámořské tour jsou nejen hráči, kteří přeběhli k sérii štědře podporované saúdsko-arabskými investory, ale především její šéf a jedna z golfových legend Greg Norman.

Rýpnutí do něj si před časem neodpustil ani Rory McIlroy, když před časem triumfoval na turnaji Canadian Open a získal svůj v pořadí 21. titul na PGA Tour. V televizním rozhovoru po turnaji si neodpustil škodolibou poznámku.
„Moje 21. vítězství na PGA Tour. O jedno víc, než jistý člověk. To mi dodalo mimořádnou motivaci navíc. Je to den, který si budu pamatovat hodně dlouho," rýpnul si 33letý Severní Ir v připomínce toho, že právě překonal právě Normana a jeho dvacet titulů na PGA Tour.

Australan s přezdívkou Bílý žralok si s odpovědí dal na čas, ale nakonec se na návnadu chytil. „Respektuji Roryho, ale jeho přístup mě poněkud mate. Nevím, jestli je placen za to, že je členem hráčského výboru na PGA Tour, ale je jasné, že hájí její zájmy. Vím, že si v minulosti sám řekl o startovné, aby hrál v Saúdské Arábii. To potvrzuje, že konkurence je úžasná věc," prohlásil Norman v rozhovoru pro australský Golf Digest.

„Beru jako kompliment, že chtěl porazit mých dvacet vítězství na PGA Tour. Jeho dalším cílem by mělo být vyhrát 91 turnajů po celém světě, nebo být světovou jedničkou po dobu více než 331 týdnů," oplatil Norman McIlroyovi jeho rýpnutí s připomenutím svých dalších golfových úspěchů.

Evidentně to vypadá, že ani tohle ještě nebude poslední slovo mezi oběma soky...

Připravil: Alois Žatkuliak
Foto: Shark.com


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...