halloween-750Halloween u nás sice nepatří k tolik oblíbeným tradicím, v zámoří ale tenhle svátek pochopitelně prožívají naplno. A protože většina nejlepších světových golfistů pochází právě z USA, případně dalších zemí západní polokoule, zaplavily minulý týden sociální sítě příspěvky zobrazující nejlepší hráče planety ve slušivých halloweenských kostýmech. V některých případech přitom opravdu stály za pozornost - posoudit to můžete ostatně sami v malé fotogalerii pod odkazem na konci článku.

Přehlídku začínáme relativně zlehka: Tony Finau má ve svých dvaatřiceti letech už docela početnou rodinku, sám ostatně pochází ze sedmi dětí. Američan si proto řádění v den před svátkem všech svatých užil s manželkou a kompletní trojicí svých potomků, sestavu doplnili nejspíš jejich kamarádi, a všichni se navlékli do basketbalových dresů. Zatímco mládež ovšem vypadá na fotce spokojeně, úřadující světová golfová jedenáctka spíš tak trochu vykuleně...

Korejský hráč An Byeong-hun má velmi roztomilou manželkou a maličkého syna, takže zvolil prozíravě kostýmy připomínající ze všeho nejvíc i u nás dobře známé postavičky Teletubbies. Elegán Max Homa si vyrazil za šviháka i na Halloween a kromě půvabné ženy se pochlubil domácím mazlíčkem, psem jménem Scotty. Pokud pak jde o světovou jedničku Jona Rahma, ten stylově vyparádil i svého teprve letos v dubnu narozeného synka Kepu.

A pojďme dál. Louis Oosthuizen zažil letos skvělý rok, i když mu to na majorový titul nakonec nevyšlo. Pro tradiční americký svátek pak zvolil kostým vzdáleně připomínající filmovou postavu Krokodýla Dundeeho - připomeňme přitom, že není Australan, nýbrž Jihoafričan. A pozor, teď už se dostáváme k opravdovým šampionům letošního Halloweenu!

Kanadský třicátník Mackenzie Hughes sice nepatří do úplně nejužší světové špičky, obří kostým táty tyrannosaura, v němž zapózoval s manželkou a dvěma potomky, mu ale získal dost možná větší pozornost, než jeho zatím jediné vítězství na PGA Tour... Šestičlenná rodina Jasona Daye oproti tomu namíchala postavy z hned několika hollywoodských hitů, přičemž hlava rodiny, někdejší světová jednička, vsadila spolu s dvojicí svých dětí na Power Rangers alias Strážce vesmíru.

Nepsaným vítězem letošního Halloweenu je ovšem ještě někdo jiný: Američan Justin Thomas je známý tím, že nezkazí žádnou legraci, a ani v tomhle ohledu rozhodně nezklamal. Jeho vtělení do filmové postavy Jackie Moona sice u nás možná leckdo nerozklíčuje, protože film s Willem Ferrellem v českých kinech neběžel, ovšem bizarní paruka a především parádní retro čelenka mluví stejně samy za sebe - a v komentářích celkem právem padaly zmínky o podobě s tenisovým bouřlivákem Johnem McEnroem...

A malý bonus na závěr: chválu sklidil na sociálních sítích i blíže neurčený maličký fanda golfu, kterému jeho rodiče připravili kostým naprosto dokonale imitující proslulého výstředníka Johna Dalyho - nechybí blonďaté vlasy, typický účes a především kalhoty s příznačným americkým designem! Tohohle malého fešáka najdete na snímku pod druhým z odkazů níže.

Připravil: Lukáš Pařenica

Zdroj:
https://twitter.com/PGATOUR/status/1455169030650798087/photo/4
https://www.instagram.com/p/CVtAjuyvMag/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...