Spilkova-offic-750Česká golfistka Klára Spilková skončila na turnaji Ladies European Tour (LET) ve Francii na děleném osmém místě, když ve třech hracích dnech uhrála skóre -7. Nejlepší české hráčce se nejvíce dařilo během prvního hracího dne, když zahrála čtyři rány pod par, nicméně pod par se dostala v každém hracím dni. "S turnajem jsem spokojená, protože každé umístění v top 10 je za mě vždy super," hodnotí Spilková.

"Samozřejmě jsem během finálového dne mířila trošku výše, ale podmínky byly poměrně náročné, protože byla opravdu zima a foukalo celý den," vysvětluje sedmadvacetiletá golfistka, která Česko reprezentovala na olympijských hrách v Riu de Janeiru i Tokiu.

"I tak to byl ale povedený turnaj. Teď mě čeká další turnaj v rámci LET v Irsku. Věřím, že jsem se rozehrála skvěle," dodává Spilková.

Naopak druhé Češce, která prošla do finálového kola, Janě Melichové se v sobotu vůbec nedařilo, když zahrála šest ran nad par a s celkovým skóre +7 obsadila 64. pozici.

"Zase jsem nebyla schopná najít rytmus. Potřebuju se zastavit a nadechnout, protože tělo i hlava má blok," uvedla Melichová.

Zdroj: TZ, David Janeczek
Foto: archiv Kláry Spilkové

Leaderboard ZDE
https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=1915&season=2022&report=tmscores~season=2022~params=P*2ESC02~


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...