Spilkova-il3-750Na sérii tří startů v řadě za sebou na LPGA se připravuje Klára Spilková. Minulou neděli odletěla po tréninku z Floridy do Kalifornie, kde se od 10. do 13. června hraje LPGA Mediheal Championship v Daly City. Hřiště Lake Merced Golf Clubu má délku 6551 yardů a par 72. Půjde tu o celkové prize money 1 500 000 dolarů.

„Na turnaj jsem se připravovala v Sarasotě, kde jsem trénovala na svém hřišti The Concession," řekla Klára Spilková. „Počasí už je letní, což znamená, že se dá trénovat většinou od brzkého rána tak do oběda, než přijdou bouřky. Také jsem pokračovala ve svém kondičním a rehabilitačním plánu."

Hřiště Lake Merced poznala profesionálka při zdejším startu na LPGA před dvěma lety, kdy skončila na děleném 55. místě s celkovým skóre 5 nad par.

„Moc se mi líbí. Je to parkové, krásně tvarované hřiště, s vysokými roughy a nádhernými starými stromy. Na turnaj se už moc těším. Momentálně to vypadá, že budu hrát tři turnaje v řadě, ale nechávám si také prostor podle toho, jak se budu cítit," uvedla profesionálka, jejímž caddiem bude už na čtvrtém společném turnaji Mike Mikolajczak.

Klára Spilková startuje do prvního kola ve 12.26 místního času (minus 9 hodin oproti SELČ).

Zdroj: TZ
www.klaraspilkova.eu


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...