pro-golf-tour-250Celá řada novinek a zpestření čeká na profesionální i amatérské hráče golfu v závěru prázdnin na hřištích Karlovy Vary a Sokolov. První novinkou je použití dvou hřišť pro společný podnik s německou sérií Pro Golf Tour. Právě tato unikátnost umožní uspořádat netradiční pětidenní golfovou show. Krom 156 hráčů turnaje třetí evropské ligy hraného pod názvem EXTEC CzechOne Open by Atomic Drinks (23. – 25. 8.) si na své přijde ještě celá paleta hráčů dalších kategorií a výkonností. Nejzajímavější součástí programu, který by byla škoda nazvat doprovodným, je třídenní CzechOne Open by JuCad otevřený pro profesionální i amatérské hráče. Netradiční je již uspořádání cen (200.000,-) – střídají se finanční a věcné odměny – o ty věcné se postaral partner JuCad. Startovní pole vystřídá v prvních dvou dnech (tj. 23. a 24. 8.) obě hřiště, finále proběhne v neděli 25. srpna na hřišti Sokolov. ¨

KrenkŠéf promotérské společnosti CzechOne Pavel Krenk (na snímku) ke kombinovanému turnaji říká: „Líbí se nám formát turnaje v Berouně, chceme oslovit podobný typ hráčů. Je zde velká spousta nadaných amatérů se single handicapem, kteří by se mohli rovnocenně postavit většině profíků, takže jim čelit této výzvě rádi umožníme. Jde o první ročník, neodhadneme zájem, a tak pracujeme s myšlenkou, že cut nastavíme na 80 hráčů. A protože chceme, aby provázání s turnajem Pro Golf Tour a naší třídenní kombinovanou PRO/AM akcí bylo co nejužší, uvažujeme i o variantě, že by si třetí – finálový - den zahráli i hráči, kteří neprojdou na Pro Golf Tour cutem. Stejně očekávají, že je pro ně neděle hracím dnem, takže mohou zpestřit startovní pole a svým startovním poplatkem (v plné výši!) podpořit budget „menší" akce".

Více o kombinovaném turnaji na stránkách www.czechone.cz.

Promotér Česká 1 využil dvě dějiště akce dále k tomu, že se v rámci programu odehraje tradiční Media Cup, Turnaj partnerů a čtyři menší komerční turnaje.
Hlavní turnaj EXTEC CzechOne Open by Atomic Drinks se hraje o prize-money ve výši 30.000 Eur a již dnes (1. 8.) má plné startovní pole 156 lidí a dalších deset hráčů je na čekací listině. Cvičná kola odehrají hráči PGT 21. a 22. srpna mezi 7,30 a 10,00.

Zdroj: TZ, Radovan Vrátný


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...