pgt-2020-winners-750Závěrečné kolo turnaje Portiva Golf Trophy – Czech PGA Stroke Play Championship, dokonalo zamíchalo pořadím. Premiant prvního dne Tomáš Beck nebude mít na čtvrtek 16. července hezké vzpomínky, protože si vybral špatný den hned od prvních jamek. Boj o turnajovou 50tisícovou dotaci se tak záhy smrsknul na duel loňského vítěze Michala Pospíšila a domácí Kateřiny Vlašínové. A protože si v horní části hřiště vybral slabší chvilku i Michal, docela dlouho to vypadalo díky Kateřinině vyrovnané hře na první dámský titul na domácí túře. Pak se ale Michal našel, zahrál sekvenci tří berdíků, a protože Kateřinin pat na osmnáctce jamku jen olízl, mohl se po výkonu 135/-9 z turnajového vítězství o jedinou ránu radovat Michal Pospíšil.

Kromě turnajového vítězství se tento rok hrálo ve Slavkově poprvé i o mistrovské tituly ve hře na rány, které za rok 2020 náleží Michalu Pospíšilovi a Kateřině Vlašínové.

Nejlepším amatérem turnaje se stal Vítek Novák (137/-7), který se musel po bogey na osmnáctce spokojit s odstupem jediné rány od stříbrné Kateřiny Vlašínové s třetí příčkou.

Titulárním partnerem celé akce byla finanční skupina Portiva a hlavními partnery společnosti T-Mobile, Blachere Ilumination, Marais a Lanos.

Kompletní výsledky ZDE
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=598231610&categoryId=598231623

pgt-winners-all-650

Na fotografii zleva: Lukáš Tintěra, generální sekretář české PGA, Michal Pospíšil, Kateřina Vlašínová, Barbora Barcalová, ředitelka Moneta Czech PGA Tour 2020 a Ondřej Trupl zastupující GR Austerlitz.

Video záznam akce

Partner turnaje
nase-volba logo 650

Foto: Ondřej Driml


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...