Lieser-il-250Nejvýše postavený český profesionál na světovém žebříčku Ondřej Lieser má pro letošní sezonu dva velké cíle. Tím prvním je vítězství na některém z turnajů Challenge Tour a tím druhým vybojování účasti na Olympijských hrách 2020 v Tokiu. A nejde jen o plané snění. Vždyť Ondřeji Lieserovi by v tento okamžik stačilo k posunu nad hranici účasti jediné vítězství na Pro Golf Tour.

Sen s ním prožívá i jeho hlavní partner, společnost Golf Geum Technology.

„Je skvělé, že Ondřej má tolik podporovatelů mezi širokou golfovou veřejností, což ukazuje, že jeho jméno má v českém golfu skvělý zvuk. Hlavním heslem naší společnosti je: Staňte se součástí našeho příběhu. Byli bychom rádi, kdyby co nejvíce Ondrových fanoušků mu pomohlo splnit sen o olympiádě a stalo se tak součástí našeho příběhu..." prohlásil na Žofíně Filip Bubrle, CEO společnosti Golf Geum Technology s.r.o., hlavního partnera Ondřeje Liesera, který užívá její přelomový produkt, vozík Decolt Grand.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...