Lieser 2019 vozik 250Ondřej Lieser si nové spolupráce velmi váží: „Nikdy jsem se nebál ničeho nového a Decolt Grand je opravdu přelomová záležitost. Už se těším jak mi pomůže cestovat a také přispěje k větší herní pohodě na hřišti. Navíc mám radost, že se česká značka prosazuje ve světě je mi ctí ji na té cestě doprovázet.."

Nejvýše postavený český profesionál na světovém žebříčku Ondřej Lieser se stal smluvním hráčem projektu GGT Sports. Hlavní součástí tohoto marketingového partnerství je, že se Ondřej Lieser stává ambasadorem revolučního českého „wheelbagu" zvaného Decolt Grand.

Filip Bubrle, CEO společnosti, dodává: „Klademe si za cíl neustále překonávat stávající a zastaralé stereotypy. Inovace, vášeň a preciznost v kombinaci s nejvyšší kvalitou a provedením je to, co nás odlišuje od konkurence. Spolupráce s Ondřejem je pro nás svým způsobem přelomový okamžik, nejen z obchodních ale i lidských důvodů. Nenásilná propagace naše produktu během turnajů evropské úrovně je pro nás jedním z cenných propagačních kanálu, kde spoluhráči zažijí náš Decolt Grand přímo v akci.. "

Golf Geum Technology je designové studio a výrobce luxusních golfových „vozíků." Na základě českého inovativního řešení produkt Decolt Grand nahrazuje tradiční kombinaci golfový bag a vozík, a vytváří zcela novou kategorii. Zcela neotřelé technologické řešení všech částí a detailů v dokonalém technologickém provedení a zahalené do luxusního designu nabízí organickou čtyřkombinaci: přenosný bag, manuální vozík se dvěma nebo se třemi koly a elektrický vozík na dálkové ovládání. Inovace, prvotřídní materiály a přelomové technologie zaručují to, co dosavadní kombinace bag a vozík nemůže přinést: minimální hmotnost, maximální skladnost, nepřekonatelnou stabilitu, bleskurychlé sestavení a snadnou přepravu. Jednoduše řečeno: naprostá novinka a mezník v historii golfového vybavení. Na český trh byl Decolt uveden v srpnu 2018, na německý trh v lednu 2019 a postupně se stává kultovním hitem i v jiných zemích 3 kontinentů. Více informací o produktu i společnosti získáte na www.golfgeum.com popř. na YouTube.

TZ, ilustrační foto Ondřeje Liesra: kredit GGT Sports


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...